Co vám můžeme nabídnout?


Nezávislost. Energii kdykoliv, kdekoliv.
 
Společnost Neosolar je jedním z nejvýznamnějších distributorů komponentů pro nezávislé  energetické, fotovoltaické a bateriové systémy , které umožňují akumulaci elektrické energie do baterií, tak aby byla k dispozici kdykoliv a kdekoliv je právě potřeba..
 
Solární panely, MPPT regulátory, lithiové a olověné solární baterie, měniče napětí, nabíječe, monitoring a další zajímavé komponenty pro nezávislé napájecí systémy. Více o našich produktech zde
 
Instalačním a projekčním firmám poskytujeme pravidelná technické školení a technickou podporu při návrhu, instalaci a servisu.
 
Naše produkty zahrnují širokou škálu aplikací, které vyžadují spolehlivou dodávku elektrické energie.  
 


Ostrovní solární systémy pro místa bez rozvodné sítě
Naše produkty Vám nabízí možnost spolehlivou dodávku energie i daleko od civilizace. Ostrovní solární systémy přináší svobodu a nezávislost. Více o našich produktech zde.

Mobilní energetické systémy
Naše výrobky jsou používány ve všech vozidlech, které vyžadují zvláštní napájení, například sanitky, hasičské vozy, policejní vozy, obytné vozy, servisní vozy, vojenská vozidla, ale i lodě a další. Proto je nezbytné, aby všechny systémy fungovaly bezchybně. Více o našich produktech zde.
 


  


 

Hybridní solární systémy pro rodinné domy – maximální využití fotovoltaické energie a snížení odběrů energie z rozvodné sítě
 
Snižte svojí nezávislost na distribuční síti pomocí solárních hybridních systémů. Běžný rodinný dům dokáže bez baterií zužitkovat průměrně 25-30% vyrobené solární energie. Hybridní systém umožní energii skladovat pro pozdější použití ve vysoce účinné baterii. Hybridní systém Vám zajistí maximální využití solární energie a spolehlivou funkci kritických spotřebičů i v případě blackoutu. Více o našich produktech zde.
 

 
Naše produkty vám nabízí odpověď.
Jsme hrdí na to, nabídnout náš moderní profesionální program pro svobodu a nezávislost.
Energie. Kdykoliv. Kdekoliv.
 
 
 
 

Reference fotovoltaika

Kontakty
O nás

NEOSOLAR, spol. s r.o. Pávovská 5456/27a 58601 Jihlava  IČO: 26287030  DIČ: CZ26287030  telefon: +420 567 313 652
Baterie Hoppecke
Firma Neosolar je odborným dodavatelem baterií Hoppecke řady solar.power. Podívejte se na aktuální nabídku