O nás

Společnost Neosolar je specializovaným dodavatelem tepelných čerpadel a topných systémů, klimatizačních systémů a VZT systémů.

Neosolar je také výrobcem, dovozcem a autorizovaným distributorem výrobků vhodných pro využití solární energie mnoha kvalitních značek.

Společnost byla založena v roce 2002. Od počátku provádíme projekci i následné instalace systémů tepelných čerpadel, solárních systémů pro ohřev vody a fotovoltaických elektráren pro ostrovní provoz, později i systémy s napojením na distribuční síť. 

Dnes jsme silnou a stabilní společností, která svým zákazníkům a partnerům může nabídnout kvalitní a spolehlivé dodávky. S námi získáte nejen kvalitní zboží za dobré ceny, ale hlavně kvalitní technickou podporu, pro kterou využíváme zkušenosti nabyté při našich instalacích. Všem našim zákazníkům při nákupu zdarma poskytujeme maximální technickou podporu. 

Održeli jsme ocenění Hospodářských novin Vodafone firma roku 2010 v karaji Vysočina, více čtěte zde.

Věříme, že jedině se zdravým rozumem můžeme dosáhnout úspěchu a výsledky, kterých jsme doposud dosáhli, nám dávají dobré důvody k optimismu a sebevědomí.

 
 

 

Kontakty
O nás

NEOSOLAR, spol. s r.o. Pávovská 5456/27a 58601 Jihlava  IČO: 26287030  DIČ: CZ26287030  telefon: +420 567 313 652
Fotovoltaický ohřev vody - Solar Kerberos se státní dotací 40.000 Kč
 
Fotovoltaický ohřev vody - Solar Kerberos je zařízení české výroby maximalizující zisky ze solárních panelů při fotovoltaickém ohřevu TUV.