Tepelná čerpadla Alpha-InnoTec
Důsledná inovační politika, stálý další technický vývoj a správný cit pro trh vedly k tomu, že se dnes počítá střední podnik Alpha-InnoTec GmbH v celé Evropě k podnikům dominujícím na trhu tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku, "zemi tepelných čerpadel", je Alpha-InnoTec firmou s vedoucím postavením. 

Výrobní místo a hlavní sídlo firmy se nachází v bavorském Kasendorfu. Obchodní vedení se jasně hlásí k sídlu firmy v severním Bavorsku, neboť zná jeho přednosti a oceňuje kvalifikaci, spolehlivost a pohotovost svých spolupracovníků. Na ploše větší 18.600 čtverečních metrů předává více než 380 odborných pracovníků svoji pracovní kompetenci ve prospěch zákazníka.

Alpha-InnoTec se prezentuje ve své nabídce velmi širokým sortimentem. To znamená, že jsou nabízeny odpovídající přístroje a systémy jak pro novostavby, tak i pro modernizaci. Nejnovější vývoj vychází z toho, aby nabídl zákazníkům tepelná čerpadla, která jsou téměř hotová na klíč a v nichž jsou již integrovány všechny hydraulické komponenty.
Zde si prohlédněte podrobné katalogy a akční nabídky tepelných čerpadel Alpha-Inno Tec:


 
tepelná čerpadla vzduch-voda             tepelná čerpadla země-voda


Kompletní sortiment a ceny tepelných čerpadel Alpha InnoTec naleznete
zde.

Reference tepelná čerpadla

Kontakty
O nás

NEOSOLAR, spol. s r.o. Pávovská 5456/27a 58601 Jihlava  IČO: 26287030  DIČ: CZ26287030  telefon: +420 567 313 652
Fotovoltaický ohřev vody - Solar Kerberos se státní dotací 40.000 Kč
 
Fotovoltaický ohřev vody - Solar Kerberos je zařízení české výroby maximalizující zisky ze solárních panelů při fotovoltaickém ohřevu TUV.