O nás

Společnost Neosolar je specializovaným dodavatelem tepelných čerpadel a topných systémů, klimatizačních systémů a VZT systémů.

Neosolar je také výrobcem, dovozcem a autorizovaným distributorem výrobků vhodných pro využití solární energie mnoha kvalitních značek.

Společnost byla založena v roce 2002. Od počátku provádíme projekci i následné instalace systémů tepelných čerpadel, solárních systémů pro ohřev vody a fotovoltaických elektráren pro ostrovní provoz, později i systémy s napojením na distribuční síť. 

Dnes jsme silnou a stabilní společností, která svým zákazníkům a partnerům může nabídnout kvalitní a spolehlivé dodávky. S námi získáte nejen kvalitní zboží za dobré ceny, ale hlavně kvalitní technickou podporu, pro kterou využíváme zkušenosti nabyté při našich instalacích. Všem našim zákazníkům při nákupu zdarma poskytujeme maximální technickou podporu. 

Održeli jsme ocenění Hospodářských novin Vodafone firma roku 2010 v karaji Vysočina, více čtěte zde.

Věříme, že jedině se zdravým rozumem můžeme dosáhnout úspěchu a výsledky, kterých jsme doposud dosáhli, nám dávají dobré důvody k optimismu a sebevědomí.

 
 

 


Ochrana osobních údajů
© 2018 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions