Co Vám můžeme nabídnout ?
Nezávislost. Energii kdykoliv, kdekoliv.

Společnost Neosolar je jedním z nejvýznamnějších distributorů komponentů pro nezávislé energetické, fotovoltaické a bateriové systémy, které umožňují akumulaci elektrické energie do baterií, tak aby byla k dispozici kdykoliv a kdekoliv je právě potřeba.

Solární panely, MPPT regulátory, lithiové a olověné solární baterie, měniče napětí, nabíječe, monitoring a další zajímavé komponenty pro nezávislé napájecí systémy. Více o našich produktech zde.

Instalačním a projekčním firmám poskytujeme pravidelná technické školení a technickou podporu při návrhu, instalaci a servisu.

Neosolar

Naše produkty zahrnují širokou škálu aplikací, které vyžadují spolehlivou dodávku elektrické energie.

Ostrovní solární systémy pro místa bez rozvodné sítě

Naše produkty Vám nabízí možnost spolehlivou dodávku energie i daleko od civilizace. Ostrovní solární systémy přináší svobodu a nezávislost.
Zjistit Více >

Ostrovní solární systémy pro místa bez rozvodné sítě

Mobilní energetické systémy

Mobilní energetické systémy

Naše výrobky jsou používány ve všech vozidlech, které vyžadují zvláštní napájení, například sanitky, hasičské vozy, policejní vozy, obytné vozy, servisní vozy, vojenská vozidla, ale i lodě a další. Proto je nezbytné, aby všechny systémy fungovaly bezchybně.

Zjistit Více >


Hybridní solární systémy pro rodinné domy

Běžný rodinný dům dokáže bez baterií zužitkovat průměrně 25-30% vyrobené solární energie. Hybridní systém umožní energii skladovat pro pozdější použití ve vysoce účinné baterii a zajistí maximální využití solární energie.

Zjistit Více >

Hybridní solární systémy pro rodinné domy

Nabízíme Vám náš moderní profesionální program pro svobodu a nezávislost.


Ochrana osobních údajů
© 2024 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions