Kontakty

Kontakty

Neosolar, spol. s r.o.
Pávovská 5456/27a
586 01 Jihlava
Tel: +420 567 313 652
e-mail: info@neosolar.cz
IČ: 26287030
DIČ: CZ26287030

ODDĚLENÍ TEPELNÁ ČERPADLA, KLIMATIZACE A VZT

Obchodní a technické dotazy
Petr Varga
+ 420 775 755 674
varga@neosolar.cz
Technické dotazy
Jaroslav Mach
+ 420 776 556 359
mach@neosolar.cz
Servis klimatizací a tč
Martin Hladík
+ 420 775 556 274
servis@neosolar.cz

ODDĚLENÍ SOLÁRNÍ SYSTÉMY

FV ohřev vody, ostrovní FV systémy
Miroslav Dufek
+ 420 775 755 368
dufek@neosolar.cz
Ostrovní a hybridní systémy
Jiří Zeman
+ 420 608 009 046
zeman@neosolar.cz
Solární systémy NEO-FIP
Tomáš Trněný
+ 420 775 990 556
trneny@neosolar.cz
Technická podpora - Victron Energy
Jan Dvořák
+ 420 776 556 036
dvorak@neosolar.cz
Koordinátor projektů
Břetislav Mikeska
+ 420 776 556 036
mikeska@neosolar.cz
Technická podpora - Victron Energy
Ivan Jelínek
+ 420 734 158 127
jelinek@neosolar.cz
firemní zákazníci
Karel Červenka
+ 420 773 556 344
cervenka@neosolar.cz
účetní oddělení
Jaroslava Horáková
+ 420 775 556 273
horakova@neosolar.cz
fakturační oddělení
Ivana Líšková
+ 420 775 356 274
info@neosolar.cz



Ochrana osobních údajů
© 2018 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions