O nás

O nás

Společnost Neosolar byla založena v roce 2002 a je specializovaným dodavatelem tepelných čerpadel, topných systémů a klimatizačních systémů. Neosolar je také výrobcem a distributorem komponentů pro solární systémy a akumulaci mnoha kvalitních značek. Každý výrobek , který nabízíme, prošel naším vlastním dlouhodobým testem a můžeme Vám ho nabídnout se zárukou nejvyšší kvality. Důkazem je například plná 5-ti letá záruka, kterou poskytujeme na solární komponenty značky Victron Energy, nebo až 20-ti letá záruka na solární FV panely.

Distributor Victron Energy:

Společnost Neosolar je oficiální distributor produktů firmy Victron Energy pro Českou Republiku a Slovensko.

Servis partner Victron Energy:

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis produktů Victron Energy pro oblast Česká Republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Technická podpora a školení:

Stavíme na kvalitní technické podpoře a to při přípravě projektu, instalaci i provozu systémů. Pravidelně pořádáme pro instalační firmy i jednotlivce tematická technická školení a to jak pro začátečníky, tak i pro oborníky z mnoha různých oborů, kde je požadavek na výrobu a akumulaci elektrické energie – např. z oblasti FV instalací ostrovního typu (chaty, rodinné domy), oblasti autoprůmyslu (sanitky, policejní vozy, obytné vozy ), dopravy (autobusy, nákladní vozy, kolejová vozidla, dopravní značení), vojenské aplikace, lodě, a dalších.

Široká síť spolupracujících instalačních firem:

Nabízíme širokou síť vyškolených instalačních firem, kterou neustále rozšiřujeme. Firmám a živnostníkům se zájmem o tento perspektivní obor, rádi poskytneme potřebné technické a obchodní informace.

Aktuálně naši spokojení zákazníci provozují již tisíce ostrovních bateriových solárních systémů v podstatě v celé Evropě – ČR, SR, Německo, Rakousko, Polsko, Rusko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Slovinsko atd.

Hlavně díky spokojeným zákazníkům jsme získali cenu Hospodářských novin VODAFONE FIRMOU ROKU 2010 v kraji Vysočina. Věříme, že i Vám se stane Neosolar spolehlivým partnerem.

Neosolar s.r.o.

Energie. Kdykoliv. Kdekoliv


Ochrana osobních údajů
© 2024 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions