Reference klimatizace


Vzduchotechnika a klimatizace autosalon Jihlava

Dodávka a instalace vzduchotechnického systému s rekuperací s použitím rekuperačních jednotek Atrea v novostavbě autosalonu v Jihlavě + vytápění tepelným NIBE čerpadlem země vzduch o výkonu 60kW. 


Klimatizace novostavby administrativní budovy v Třebíči

Dodávka a instalace 29 klimatizačních jednotek v novostavbě administrativní budovy v Třebíči pro chlazení a topení + instalace systému vzduchotechniky pro odsávání odpadního vzduchu. Dále pak celoroční chlazení technické místnosti servru.


Klimatizace kanceláří výrobní haly Jihlava

Dodávka a instalace klimatizace chlazení- topení kanceláří novostavby výrobní haly v Jihlavě + chlazení kompresorovny za použití. Při instalaci bylo použito klimatizačních jednotek Daikin.


Instalace klimatizačního systému banka Jihlava

Dodávka a instalace klimatizačního systému pro chlazení a topení při rekonstrukci banky v Jihlavě + instalace celoročního chlazení technické místnosti servru. Při instalaci byl použit VRV systém od společnosti Daikin s integrovaným tepelným čerpadlem.


Dodávka vzduchotechnického systému s rekuperací pro pivovar v Jihlavě

Dodávka a instalace vzduchotechnického systému s rekuperací tepla při rekonstrukci restaurace - pivovaru v Jihlavě. Při realizaci bylo použito 3ks vysoce výkonných jednotek Atrea Duplex s rekuperací tepla odváděného vzduchu.


Dodávka vzduchotechnického systému výrobní haly

Dodávka a instalace vzchotechnického systému pro odsávání odpadního vzduchu z prostor výrobní haly. Při instalaci byla použita vysoce výkonná vzduchotechnické jednotka pro předehřev přívodního vzduchu.

Neosolar s.r.o.

Energie. Kdykoliv. Kdekoliv


Ochrana osobních údajů
© 2023 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions