Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Tepelná čerpadla od výrobce Mitsubishi Electric jsou zvláště výjimečná díky své jedinečné patentované technologii s názvem Zubadan. Díky této inovované technologii jsou tato tepelná čerpadla schopna dosahovat velmi vysoké energetické účinnosti i v zimních měsících. Při velmi nízkých venkovních teplotách je možné tepelná čerpadla Zubadan Inverter stále provozovat jako monovalentní zdroj tepla, bez použití jakéhokoli elektrického dohřevu.

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Pomocí této patentované technologie přímého vstřikování chladiva pod hlavu kompresoru jsou tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric i při nízkých venkovních teplotách až do -15°C stále schopna zachovávat svůj topný výkon na 100 %. Při extrémně nízkých venkovních teplotách dosahujících až -25°C jsou jednotky stále schopny poskytovat až 75 % svého jmenovitého topného výkonu. Díky tomuto velmi stabilnímu výkonu a vysoké energetické účinnosti těchto zařízení je dosaženo nízkých provozních nákladů i v zimních měsících.

Patentovaná technologie Zubadan má značný vliv i na výstupní teplotu topné vody. Tepelná čerpadla vybavená touto technologií se stávají ideální k použití nejen na vytápění, ale i na ohřev teplé vody a to zcela bez nutnosti použití jakéhokoliv elektrického dohřevu.

Tepelná čerpadla Mitsubishi ElectricEnergie. Kdykoliv. Kdekoliv


Ochrana osobních údajů
© 2024 www.neosolar.cz | realizace Big point, 3Nicom websolutions